جمعیت اسلامی افغانستان، Jamiat-e-Islami Afghanistan
جمعیت اسلامی

پیام تسلیت

خبر شهادت حبیب الرحمن ملکزاده فرمانده پیشین پلیس ولسوالی تیوره ولایت غور، عبدالهادی صافی عضو پیشین مجلس نمایندگان و فرمانده پیشین جمعیت اسلامی و فرمانده حبیب الرحمن مشهور به حبیب سلیمان از فرماندهان محلی ولایت تخار مایهٔ اندوه و تاثر است.
انا لله و انا الیه راجعون
شهید حبیب الرحمن ملکزاده برادر روان‌شاد داکتر ابراهیم ملکزاده از فرماندهان نامدار پیشین جمعیت اسلامی، شهید عبدالهادی صافی و فرمانده حبیب الرحمن مشهور به حبیب سلیمان، یک عمر برای مردم و کشور خویش مبارزه و فداکاری نموده بودند که اخیرا از سوی دشمنان مردم افغانستان به شهادت رسیدند.
ترور این‌ها و ده‌ها تن دیگر پس از تسلط گروه طالبان بر کشور و همچنان بازداشت و اختطاف شخصیت‌هایی چون مولوی دین‌محمد عظیمی معاون پیشین کمیسیون شکایات انتخاباتی و همچنان ترور و بازداشت شب هنگام و ناپدید شان صداهای مخالف طالبان که خواستار حق رفتن به مکتب، کار و آزادی اند، نشانهٔ این است که این گروه هنوز هم به دنبال ایجاد فضای ترس و وحشت در کشور هستند.
با عرض تسلیت به خانواده، دوستان و همسنگران این شهیدای بزرگوار، به بازماندگان شان از بارگاه ایزد متعال توفیق تداوم راه آنها را خواهانیم.

نظرات بسته شده است.